• 28.03.22, 10:22

Citadele finantseerib tuuleparkides kasutatava kalli kraana ostmist

Peamiselt Balti- ja Põhjamaades tegutsev ettevõte Heavy Cranes täiendab Citadele finantseeringu abil oma tehnikaparki uue põlvkonna mobiilse kraanaga. Üle 4 miljoni euro maksev kraana on peamiselt kasutusel taastuvenergiaprojektide, näiteks tuuleparkide juures.
Kraana LTM 1650-8.1.
  • Kraana LTM 1650-8.1.
  • Foto: Liebherr
Citadele Leasingu finantseeritud kraana LTM 1650-8.1 on ettevõtte teine mobiilne suure võimsusega kraana, mida kasutatakse peamiselt taastuvenergiaprojektide juures, näiteks tuuleparkide rajamiseks ja hoodlamiseks ning mistahes muude tööde tegemiseks, kus nõutav tõstevõime võib ulatuda 700 tonnini.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 14:05
Viis põhjust, miks valida maja ehitamisel või renoveerimisel fassaadiplaat
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.

Viimased uudised

Uudised
  • 14.04.26, 07:29
Maru ehitab VBH Estoniale uue esindushoone
Uudised
  • 13.04.26, 14:16
Tallinna logistikahoone pälvis rahvusvahelise LEED Gold rohesertifikaadi
Uudised
  • 13.04.26, 10:58
Galerii: Arco Vara Kristiine arendus valmib sportliku tempoga
Uudised
  • 13.04.26, 10:41
Ekspert: Eestis ehitatakse iga kolmas hoone pooliku projekti järgi
Uudised
  • 13.04.26, 08:00
Eesti Pagar investeerib laiendusse ja robotlattu 30 miljonit eurot
Juht turuolukorrast: “Hinnad kindlasti tõusevad”
Uudised
  • 13.04.26, 07:26
Fahle kvartalisse plaanitakse 15korruselist hoonet
Saated
  • 10.04.26, 12:40
RKAS katsetab uudset hanget ja rajab uut trendi
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.
Uudised
  • 10.04.26, 12:01
Renoveerimiseks ei tule enam sobivamat või odavamat aega

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele