• 07.03.22, 13:55

Sauel avati uuenduslikul tehnoloogial renoveeritud nõukaaegne korterelamu

Sauel Kuuma tänaval tehases avati eeltoodetud lisasoojuselementidega tervikrenoveeritud kolmekorruseline kortermaja, mille kogemusest võib kujuneda eeskuju tuhandetele enne üheksakümnendaid ehitatud halva energiapidavuse ja sisekliimaga kortermajadele üle Eesti.
Sauel avati uuenduslikul tehnoloogial renoveeritud nõukaaegne korterelamu
Enne 1990. aastaid kõikjal Eestis ehitatud korterelamutel on küllalt sarnased probleemid – suur energiakulu, kehv ventilatsioon ja sisekliima ning ebaühtlane sisetemperatuur. Võrreldes tavapärase ehk tellingutel välisseina soojustamisega väheneb uudse moodusega märkimisväärselt renoveerimistöödeks kuluv aeg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele