• 18.02.22, 08:30

TOP 100 palgamaksjat ehitusmaterjalide sektoris

Värskest Äripäeva Infopanga Ehitusmaterjalide tootjate raportist selgusid 2021. aastal kõige kõrgemat keskmist palka maksnud ettevõtted. Kuigi enamuses ettevõtetes on palgad juba jõudsalt kerkinud, prognoosivad juhid jätkuvat tugevat palgasurvet. Vaata, kelle palgad on juba palju tõusnud ja kellel on veel kasvuruumi.
TOP 100 palgamaksjat ehitusmaterjalide sektoris
Ehitusmaterjalid sektoris on endiselt palju määramatust. Nii peegeldubki Äripäeva Infopanga juhtide küsitlusest, et kuigi toote hind küll kasvab, siis müügitulu kasv jääb hinnakasvu prognoosist maha. See tähendab aga, et kasvavale palgasurvele tuleb vastata kasumlikkuse arvelt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele