• 28.01.22, 10:00

Torustiku ja tee-ehituse projektid kasvatasid Tallinna Vee müügitulu

Börsiettevõtte Tallinna Vesi müügitulu kasvas 2021. aastal 3,1 protsendi võrra, ulatudes 53,29 miljoni euroni. Veeteenuste müügitulu jäi 2020. aastaga sarnasele tasemele, kuid aasta lõikes kasvas ehitusteenuste tulu, sest viidi läbi mitmeid suuri torustiku ja tee-ehituse projekte.
Tallinna Veele kuuluv Paljassaare reoveepuhastusjaam. Foto: Andras Kralla
  • Tallinna Veele kuuluv Paljassaare reoveepuhastusjaam. Foto: Andras Kralla
Tütarettevõtte Watercom ehitusteenuste müük kasvas võrreldes eelmise aastaga neljandas kvartalis 110,8 protsenti ehk 1,4 miljonit eurot. 2021. aasta koguvaates oli ehitusteenuste müügitulu 7,3 miljonit eurot, kasvades võrreldes eelnenud aasta sama perioodiga 40,3 protsenti ehk 2,1 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele