• 03.12.21, 12:21

Betoontee katselõik – viis aastat hiljem

Õismäe betoontee katselõik sai 5-aastaseks. Nüüd on juba võimalik esimesi võrdlusandmeid vaadelda ja esimesi järeldusi teha. Kuidas miski vastu on pidanud?
Betoontee katselõik – viis aastat hiljem
Tallinna linna Kommunaal- ja Keskkonnaameti tellimusel uuris T-Konsult OÜ katendi seisu, põhitähelepanu roobaste moodustumise kiirusel. Lisaks betoontee objektiga katab pikaajaline seire ka teisi teelõike.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.03.26, 13:54
QuickView seireplatvorm on end tõestanud nii suurtel kui väikestel ehitusprojektidel
Ehitusobjektidele mõõteseadmete paigaldamine ja monitooring on tänapäeval lahutamatu osa nii ehitus- kui ka taristuprojektidest. Selle abil jälgitakse konstruktsioonide liikumist, pinnase vajumist, keskkonnamõju ning kontrollmeetmete toimivust. Isegi väiksemad projektid võivad tekitada märkimisväärses koguses andmeid, mis pärinevad erinevatest mõõteseadmetest ja on esitatud eri vormingutes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele