Valitsus kinnitas järgmise aasta eelarve, millega jätkuvad suuremahulised raudteede ja maanteede ehitustööd. Lõpuni jõuab Võõbu–Mäo teelõigu neljarajaliseks ehitamine, mis on viimane lõik Kose ja Mäo vahelisest 40kilomeetrisest uuest maanteest, uutest neljarajalistest maanteedest alustatakse ehitustöid Pärnu–Uulu teelõiguga.
Järgmisel aastal jätkub Tallinna–Tartu maantee ehitamine neljarajaliseks.
  • Järgmisel aastal jätkub Tallinna–Tartu maantee ehitamine neljarajaliseks.
  • Foto: Raul Mee
Majandus- ja taristuminister Taavi Aasa sõnul tagavad head teed Eesti regionaalse arengu. „Meie suuremate linnade vahel peab olema kvaliteetne ja ohutu maantee. Neljarajaliste teede jätkuv ehitamine on liiklusõnnetuste ennetamiseks ning maapiirkondade elavdamiseks vaieldamatult vajalikud,” ütles Aas majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele