• 16.09.21, 11:25

Ehitajad kõhklevad, kas uusarendused ikka tasuvad ennast ära

Kui selle aasta esimeses pooles tegi kinnisvaraturg hüppelise kasvu, siis teisel poolel olukord stabiliseerub. Edasine olukord sõltub, kas uusarendusi tuleb ikka piisavalt peale või hakkab turg vaikselt jahtuma, selgitas Luminori jaepanganduse juht Tanel Rebane.
Ehitajad kõhklevad, kas uusarendused ikka tasuvad ennast ära
Tanel Rebase sõnul oli kinnisvaraturg selle aasta esimeses pooles tõepoolest väga aktiivne. „Võis isegi märgata, et korterite peale käis oksjon, kus kohapeal kõige kõrgema hinna pakkunud ostja sai korteri endale,” kirjeldas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele