Tariston: tootsime mullu rekordiliselt asfaltsegusid

Taristuehitajate TOPi kolmas, OÜ Tariston, näeb mulluse majandusedu põhjustena 2020. aastal rekordtasemel toodetud asfaltbetooni ning arvestatavas mahus üle tulnud töid.
Tariston: tootsime mullu rekordiliselt asfaltsegusid
2020. aastal 4,3 miljonise kasuminumbri ja ligi 37miljonise käibega Taristuehituse TOPis kolmandaks platseerunud OÜ Tariston tegeleb lisaks teede- ja taristuehitusele ka teehoolduse, ehitusmaavarade varumise ja asfaldi tootmisega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele