EfTENi fond ja Invego rajavad Rae valda 45 miljonit maksva elurajooni

EfTEN United Property Fund ja kinnisvaraarendaja Invego rajavad Rae valda kokku 165 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järveküla elurajooni. Projekti kogumaksumus on 45 miljonit eurot ning esimene etapp valmib 2023. aasta kevadel.
Vaade tulevastele ridaelamutele.
  • Vaade tulevastele ridaelamutele.
  • Foto: Invego
"See on meie uue fondi jaoks seni suurim investeering ja ühtlasi esimene, kus teeme Eestis investeeringu elukondliku kinnisvaraprojekti omakapitali. EfTEN United Property Fundi ambitsioon on olla omamoodi Balti kinnisvaraindeks ning eluhoonete arendamisel on selles oma kindel osa," selgitas EfTENi juht Viljar Arakas, kelle sõnul tegi fond Uus-Järveküla arendusse esialge 2,5 miljoni euro suuruse investeeringu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele