Esmaspäeval, 16. augustil algavad ehitustööd Tallinna sadamaala kergliiklustee rajamiseks. Projekti käigus valmib ligikaudu 1,36 kilomeetri pikkune lõik Reidi teest Kalaranna tänavani.

- Tallinna sadamaalal algavad tee-ehitustööd.
- Foto: Liis Treimann
Ehitustööde käigus eraldatakse tänavaruum jalakäijatele ja kergliiklejatele Sadama tänaval ning Lootsi tänaval. Ehitatakse või rekonstrueeritakse veel tänavavalgustust, tõstetakse ümber tehnovõrke, taastatakse teekatteid, tehakse maastikukujundustöid, rajatakse haljastus ja paigaldatakse liikluskorraldusvahendeid.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.