• 03.08.21, 13:53

Priit Sauk läks RB Rail ASi Eesti filiaali uueks juhiks

Alates 16. juulist on RB Rail ASi Eesti filiaali uus juht Priit Sauk, kes võttis rolli üle endiselt juhilt Aivar Jaeskilt. Sauk liitus ettevõttega aprillis tehnilise direktorina.
Priit Sauk
  • Priit Sauk
Priit Sauk on üle 28 aasta töötanud ehitusvaldkonnas juhtivatel kohtadel, sealhulgas juhatuse liikmena sellistes ettevõtetes nagu Tartu Maja AS, Estiko AS, Koger & Partnerid AS, YIT Ehitus AS, Teede REV 2 AS ja SRV Ehituse AS. Viimased viis aastat töötas Sauk peadirektori ja projektijuhi ametikohtadel maanteeametis, kus ta juhtis ettevalmistusi lennuameti, veeteede ameti ja maanteeameti ühinemiseks Eesti Transpordiametiks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele