• 14.06.21, 15:45

Pärnu linnavalitsus andis ehitusloa uue silla ehitamiseks

Pärnu linnavalitsus otsustas välja anda ehitusloa Raba-Lai silla rajamiseks, silla ehitamisega on kavas alustada selle aasta sügisel ja saada sild valmis 2023. aasta suveks.
Pärnu uue silla visuaal.
  • Pärnu uue silla visuaal.
  • Foto: Mari-Liis Vunder/Trilog Studio OÜ
„Sõnadele järgnevad teod. Oleme asjaajamistega niikaugel, et varsti saab ehitama hakata,“ ütles linnavalitsuse pressiteates Pärnu linnapea Romek Kosenkranius.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 10:08
Ekspert selgitab: miks vajab ärihoone enamat kui lihtsalt katust?
Kui räägitakse ärikinnisvarast, pööratakse enamasti tähelepanu selle asukohale, suurusele ja siselahendusele. Katuse peale mõeldakse sageli alles viimases järgus. Ent katus ei ole pelgalt funktsionaalne element, mis kaitseb vihma ja tuult eest. Tänapäevane katus on osa hoone toimivusest, energiatõhususest ja visuaalsest kuvandist. Kuidas teha katuse puhul tark otsus? Miks on oluline lähtuda kvaliteedist, mitte ainult hinnast? Ja mis rolli mängib katus ettevõtte jätkusuutlikkuses?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele