Utilitas ehitab ja rekonstrueerib küttehooajavälisel ajal ligi 30 km soojustorustikku seitsmes linnas üle Eesti. Ehitustöödega kaasnevad ajutised soojuskatkestused, millest ettevõte kliente aegsasti teavitab.

- Tänapäevased kaugküttetorud.
„Soojustorustiku uuendamine on vajalik, et tagada ka edaspidi klientidele kütte ja sooja vee varustuskindlus,“ selgitas Utilitase kaugkütteettevõtete juht Robert Kitt pressiteates. „Osa torustikest on amortiseerunud ja asendatakse kaasaegsete eelisoleeritud torudega, et ennetada võimalikke avariisid ja soojusedastuse häireid. Viimane klientide rahulolu uuring näitas taas, et kliendid hindavad kõrgelt teenuse mugavust ja varustuskindlust ning Utilitas teeb kõik, et ka edaspidi teenuse kõrget kvaliteeti tagada.“
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.