• 29.04.21, 11:18

Tallinna Soojus kulutab Ülemiste katlamaja rekonstrueerimisele ligi 9 miljonit

Tallinna Soojuse nõukogu andis nõusoleku taotlusele, mille alusel investeeritakse Tallinna Ülemiste katlamaja (Masina tn 18) katelde ja korstna rekonstrueerimisse üle 8,5 miljoni euro. Projektiga jõutakse lõpule 2023. aastal.
Tallinna Soojuse juhataja Rainer Vakra.
  • Tallinna Soojuse juhataja Rainer Vakra.
  • Foto: Raul_Mee
Tallinna Soojuse juhataja Rainer Vakra sõnul asub Ülemiste katlamaja strateegiliselt olulises asukohas linna ja kaugküttevõrgu keskel ja on võtmetähtsusega jaam Tallinnas, mis käivitatakse vajadusel lisasoojuse tootmiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele