Sobiva vanni valimisel on selle kuivalt proovimisest vähe kasu, selgitab saates ASi Balteco disainijuht Aivar Habakukk. Vesi kergitab ning õige vanni mugavus tuleb esile alles täidetud kujul.
Saates räägime, mis põhjustel pole massaaživannid Eesti turul praegusel ajal nii minev kaup kui lihtvannid ning selgitame, mis vahe on akrüülvannidel ning komposiitmaterjalidest valmistatud nn kivivannidel. Lisaks tutvustame dušikabiine ja aurusaunasid.
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.