Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartusse kerkib uus maamärk

Linnavalitsus väljastas ehitusloa Roheline tn 3 ärihoone püstitamiseks.
Tartusse kerkib uus maamärk
Tartu linna piiril asuvasse Rohelise Pargi nime kandvasse äriparki kavandatakse 20 maapealse korrusega kõrghoonet. Eelprojekti kohaselt jaotub hoone funktsioonide alusel suures osas kolmeks: sissepääsukorrustel asuvad äripinnad, ülemistel korrustel büroopinnad ning hoone keskele moodustub läbi 3 korruse talveaed, mis saab toimida konverentsiruumi ja ürituste läbiviimise kohana, restorani ja salongina. Katusele on ette nähtud terrass koos vaateplatvormiga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele