Koos suvise asfaltbetoonsegu tootva tehase käivitusega alustavad Tallinna Teede AS-i remondibrigaadid pealinna teede ja tänavate freesimis- ja asfalteerimistöödega.
Löökaukude parandusega alustati pealinnas juba jaanuaris, kuid esialgu käis remont talveasfaldiga, mis tuleb ilmade soojenedes taas eemaldada ja suvisega asendada. Asfalditehase käivitamiseks on vaja, et ööpäevane keskmine temperatuur tõuseb viie plusskraadini ning tänasest saab tehas tööd alustada.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.