Tallinnas Võidujooksu tänaval algavad täna ettevalmistused suuremahuliseks rekonstrueerimiseks. Ehitustööd algavad aprilli esimesel poolel.

- Rekonstrueerimistööde plaan.
“Võidujooksu tänav on pikka aega oodanud põhjalikku ümberehitust. Viimastel aastatel on see piirkond palju muutunud ja areneb aina edasi - ehitatakse uusi eluhooneid, elanike arv suureneb ning vajadus välja ehitada mugav ja turvaline kvartalisisene teedevõrk kasvab," ütles Lasnamäe vanem Vladimir Svet.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.