Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jalgratturid saavad ohutuid marsruute juurde

Jalgratturitele ohtlik liiklus saab Tallinnas lähiajal leevendust, sest Viljandi ja Pärnu maanteed ühendatakse uue kergliiklusteega.
Jalgratturid saavad ohutuid marsruute juurde
  • Foto: Raul Mee
Uus lõik loob ühenduse Pärnu maanteel Ülemiste järvega piirneva kergtee ning Rahumäe raudteeviaduktil algava Lääne-Tallinna kergtee vahel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele