• 06.11.20, 16:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Energia eksjuht sai RB Raili nõukogusse

Rail Baltica ühisettevõtte RB Raili aktsionärid nimetasid ettevõtte nõukogusse Eesti Energia endise juhi Sandor Liive. Ta asendab seal teist Eesti esindajat Anti Moppelit.
Sandor Liive
  • Sandor Liive
  • Foto: Andras Kralla
"Sandor Liive toob Rail Baltica ühisettevõttesse laialdase kogemuse nii riigi- kui ka eraettevõtete juhtimisel, mis aitab kahtlemata kaasa Baltimaade ja Euroopa jaoks üliolulise raudteeühenduse lõpuleviimisele," ütles RB Rail ASi Eesti aktsionäride esindaja ja OÜ Rail Baltic Estonia juhatuse esimees Tõnu Grünberg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.02.26, 11:21
Arendaja leidis finantspartneri, kellega on jõudnud neljanda projektini
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele