Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Nordecon sai miljonite eest lepinguid Tallinna–Tartu maanteel
Nordecon kontserni üks ettevõte hakkab Tartu maantee 10kilomeetrise lõigu jaoks mineraalmaterjali müüma ja teine teeb sellel pinnasetöid, kokku on lepingute maksumus ligi 13 mijonit eurot pluss käibemaks, teatas ettevõte börsile.
Nordecon teatas, et kontserni kuuluv Kaurits OÜ sõlmis GRK Infra ASiga töövõtulepingu pinnasetööde tegemiseks Tartu maantee Võõbu–Anna lõigus pikkusega 10 km. Tööde käigus teostatakse maaparandustööd, rajatakse uue teelõigu muldkeha ning paigaldatakse truubid.
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.