• 01.10.20, 13:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitusfirma juht: hulk hullemaid aegu on üle elatud

Ehitusettevõtte Koda Ehitus omanik ja juht Mait Mäe rääkis Äriplaani konverentsil, et nende suurus ehk väiksus on nende tugevus kriisis – saab kiirelt ja paindlikult reageerida muutustele ja suur tööde mahu kukkumine, mida osa ehitusfirmasid koges, ei löönud neid nii valusalt.
"Kurb on see, et ikka räägitakse kriisist," rääkis Äriplaani konverentsil intervjuus ehitusettevõtja Mait Mäe.
  • "Kurb on see, et ikka räägitakse kriisist," rääkis Äriplaani konverentsil intervjuus ehitusettevõtja Mait Mäe.
  • Foto: Andras Kralla
Eelmisel aastal kasvas ettevõtte käive kümnendiku võrra, 3,3 miljoni euroni. Intervjuus räägib Mait Mäe, miks ta tulevikku ehituses optimistlikult näeb ning kriisiga hirmutamine teda kurvastab, aga ka ehitussektori väljavaadetest lähiaastail.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele