Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel alustati uuringuid ja andmete kogumist Mustakivi tee pikendusega kaasnevate keskkonnamõjude välja selgitamiseks. Plaan on tee-ehitusega alustada kahe aasta pärast.

- Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat tulevasel trassil.
- Foto: Albert_Truuvaart
“Mustakivi tee pikendus läbiks Tallinna roheala ning selle rajamine mõjutaks ka keskkonda. Mõjude teadasaamiseks on tellitud mitmeid uuringuid, mis puudutavad putukalisi, samuti taimestikku, loomastikku ja linnuliike. Valmima peaks taimestiku- ja puudeinventuur, samuti uuritakse kaitsealuste linnuliikide esinemist ning tehakse ulukite inventuur,” sedastas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.