• 13.07.20, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valga politseihoone sai pidulikult nurgakivi

Eelmine nädal sai nurgakivi Valga politseihoone. 1550 ruutmeetrine hoone valmib järgmise aasta kevadel ning projekti maksumus on 3,4 miljonit eurot.
Valga politsehoone eskiis.
  • Valga politsehoone eskiis.
Nurgakivi asetasid Siseministeeriumi varade valdkonna juht Raino Sepp, Riigi Kinnisvara projektidirektor Sven Saar, Lõuna prefektuuri politseikolonelleitnant prefekti ülesannetes Veiko Järva, Valga vallavanem Ester Karuse ning Embach Ehituse juhatuse esimees Andres Salusaar.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele