Eesti pangad pikendasid algselt juuni lõpuni kehtima pidanud maksepuhkuse andmise reegleid kehtivust pikendati 30. septembrini, teatas pangaliit.

- Pangaliidu juhatuse esimees ja LHV Panga juht Erki Kilu näeb, et osade sektoriteni võib raskem aeg jõuda alles sügisel.
- Foto: Raul Mee
"Ehkki maksepuhkuste taotlemise hoog esialgse suure huvi järel maikuu lõpuks kahanes, ei ole siiski täna kindlustunnet, et kriis on Eesti inimeste ja ettevõtete jaoks läbi. On alust tunda muret, et osade sektoriteni jõuab koroonaviiruse ja eriolukorra mõju täiel määral alles sügisel," märkis pangaliidu juhatuse esimees Erki Kilu pressiteates. "Seega on vajalik pakkuda võimalust saada lihtsustatud korras ja samasugustel alustel maksepuhkust ka edaspidi."
Seotud lood
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.