• 25.06.20, 06:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Asfaldiliit sai uue juhatuse

12. juunil valis Eesti Asfaldiliit üldkoosolekul uue seitsmeliikmelise juhatuse. Juhatuse esimehena jätkab eelmisel valimisperioodil sama rolli täitnud TREV-2 Grupi juhatus esimees Sven Pertens.
Asfaldiliit sai uue juhatuse
  • Foto: Raul Mee
Juhatuse aseesimeheks valiti AS TREFi juhatuse liige Andres Gailit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele