Tallinna Lennujaam alustab juunikuus lennuliiklusala laiendustöid, mis lähevad maksma 28,4 miljonit eurot, millest pool kaetakse Euroopa Liidu toel.

- Tallinna lennujaama alad, kus laiendustööd hakkavad toimuma.
- Foto: Hannus Vard
Tallinna Lennujaam andis teada, et sõlmis lepingu lennuliiklusala teise etapi ehitustöödeks ettevõtetega KMG Inseneriehituse AS ja Verston Ehitus OÜ. Ehitustööde maksumus on 24,8 miljonit eurot, millest pool kaetakse Euroopa Liidu ühtekuuluvusfondi vahenditest. Ehitustööde ettevalmistused algavad juunikuus ning tööd valmivad 2021. aasta lõpuks. Lennuliiklusala laiendustööd ei sea olulisi piiranguid lennujaama toimimisele.
Seotud lood
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.