• 21.05.20, 14:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Võõbu–Mäo teelõigu ehitusleping sai allkirjad

Eile allkirjastasid Maanteeamet ja konsortsium GRK Infra AS ning GRK Infra Oy ehituslepingu Võõbu–Mäo neljarajalise lõigu ehituseks. Lepingu kogumaksumuseks on ligi 60 miljonit eurot.
Suurim objekt rajataval lõigul on Anna viadukt.
  • Suurim objekt rajataval lõigul on Anna viadukt.
  • Foto: Kuvatõmmis
„Oleme jõudnud oma suurprojekti viimase lõigu ehituseni, mis muudab liiklemise Tallinna–Tartu maanteel ohutumaks,“ sõnas Maanteeameti teehoiudirektor Raido Randmaa. „2022. aastal saame liikuda uuel trassil, mis koos sellel aastal valmivate Kose–Võõbu lõikudega lühendab teekonda Tallinna ja Tartu vahel 5,3 kilomeetri ning üheksa minuti võrra.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.02.26, 11:21
Arendaja leidis finantspartneri, kellega on jõudnud neljanda projektini
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele