Kui osas Euroopa Liidu riikides on ehitamist märtsis valusalt vähemaks jäänud, siis eestlaste töörände sihtriigis Soomes on trend teistpidi.

- Soome ehituse kasv on hea uudis ka paljudele eestlastele.
- Foto: Andres Haabu
Eurostati ehituse statistika esimese kvartali kohta näitab, et euroalal ja liidus tervikuna on ehitus märtsis suurelt kahanenud – liidus kokku 13,4 ja euroliidus koguni 15,4 protsenti.
Seotud lood
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta kandvuse, veepidavuse või stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas laialdaselt kasutatavaks pinnase parenduse meetodiks on jugainjekteerimine (ing keeles Soilcrete® või jet-grouting). See tehnoloogia võimaldab pinnasesse rajada erineva kuju ja suurusega tsementeerunud sambaid ilma ulatuslike väljakaevamisteta ja seda ka kitsastes tingimustes.