Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

23. aprillil toimub Rail Baltica ülemaailmne veebifoorum

23. aprillil toimub Rail Baltica ülemaailmne veebifoorum, mis on mõeldud eeskätt tööstusettevõtetele, ekspertidele ja koostööpartneritele, kellele tutvustatakse projekti edusamme ning edasisi plaane.
23. aprillil toimub Rail Baltica ülemaailmne veebifoorum
Foorumi avavad Balti riikide transpordiministrid. Seejärel saavad sõna RB Rail AS-i juhatuse liikmed, kes annavad põhjaliku ülevaate projekti käigust ja ettevalmistustest suuremahuliste ehitustöödega alustamiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele