• 24.03.20, 08:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Porto Franco jahutus hakkab tööle taastuvenergial

Eesti üks suuremaid kinnisvaraprojekte läbi aegade, ligi 190 miljonit eurot maksev Porto Franco lõi käed energialahendusi pakkuva Adveniga, mille tulemusena hakkab kogu Porto Franco jahutus põhinema taastuvenergial.
Porto Franco jahutus hakkab tööle taastuvenergial
  • Foto: TIIT MOTUS
Loodav Porto Franco jahutuse energialahendus saab olema roheline tänu Adveni Eesti koostootmisjaamades toodetavale taastuvale elektrienergiale. Kui esialgu saab külmajaama võimsus olema 4,8 MW, siis loodava paindliku süsteemiga saab vajadusel hoone laienedes kokku installeerida kuni 6 MW jahutusvõimsust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele