Eesti Betooniühingu ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu korraldatavale konkursile „Aasta betoonehitis 2019” esitati15 ehitist.

- Aasta Betoonehitise nominent Ovaal büroohoone
- Foto: MARIS TOMBA
„Betooni, kui enamkasutatava kodumaise ehitusmaterjali mitmekülgsust iseloomustavad hästi tänavusele võistlusele esitatud tööd,” sõnas Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Tiit Roots. „Nominentide hulgas on nii tõsiseid infraehitisi, avalikke hooneid ning kortermaju ja eramu,” lisas Roots.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.