Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Reidi tee lõi ehitajal aeg-ajalt hinge kinni

Reidi tee ehitus pakkus erinevaid väljakutseid, millest mõni võttis Verstoni hankespetsialisti Ragnar Kangro sõnul osalejatel mahte silmas pidades korraks hingegi kinni.
Verstoni hankespetsialisti Ragnar Kangro rääkis taristuehituse konverentsil Reidi teega seotud suurematest väljakutsetest
  • Verstoni hankespetsialisti Ragnar Kangro rääkis taristuehituse konverentsil Reidi teega seotud suurematest väljakutsetest
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Ragnar Kangro rääkis taristuehituskonverentsil oma ettekandes Reidi tee ehitust tuvustades, et Ahtri ristmikult kuni Russalka ristmikuni on Pirita tee poolses otsas tegu täiesti uue teega, millest enamik on ehitatud tühermaale. “Tänu merelt võidetud maale ja kaldakindlustustele kasvas Eesti pindal 8000 ruutmeetrit.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele