Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Reidi tee avatakse liiklusele reede pärastlõunal

Reedel, 29. novembri pärastlõunal avatakse liiklusele Tallinna südalinna liikluskoormust hajutav Reidi tee, mille kogumaksumuseks kujunes ligi 43 miljonit eurot.
Reidi tee enne liiklusele avamist.
  • Reidi tee enne liiklusele avamist.
  • Foto: Mihkel Maripuu, Postimees/Scanpix
Linnapea Mihhail Kõlvart märkis, et Reidi tee näol ei ole tegemist pelgalt ühe uue magistraali rajamisega, vaid linnaruumi arendamisega ja linna avamisega merele. „Nii on rannaalale rajatud promenaad justkui Kadrioru pargi pikendus, kuhu on loodud pargi- ja puhkealad peredele ja jalutajatele vaba aja veetmiseks ning ühtlasi ka jalgratturitele ja tervisesportlastele,“ sõnas Kõlvart.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele