2018. aasta oli meie ettevõtte jaoks igati korralik aasta ja tulemusega jäime rahule. Oluline on, et suutsime hoida pakkumispõhisel turul korralikku marginaali, kommenteeris eelmise aasta majandustulemusi AS KMG Inseneriehituse juhatuse liige ja omanik Indrek Pappel.
Indrek Pappel
  • Indrek Pappel
  • Foto: Andras Kralla
KMG Inseneriehitus jõudis 2018. aasta tulemustega tänavu Äripäeva Taristuehituse TOPis neljandale kohale. Mullu oli ettevõte 59. kohal. Ettevõte tegeleb insenertehniliste rajatiste sh. elektrijaamade, sadamate, veepuhastusjaamade, prügilate, sildade, viaduktide, rööbasteede jne. rajamisega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele