• 16.10.19, 10:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vaata fotosid – uus keskturg tuleb selline

Keskturu uus omanik Astri Grupp korraldas turuala arendamiseks arhitektuurikonkursi, mille võitis KOKO Arhitektide töö.
Vaata fotosid – uus keskturg tuleb selline
  • Foto: KOKO Arhitektid
Astri Kinnisvara OÜ juhatuse liige Tarmo Kleimann ütles, et KOKO Arhitektide töö oli arhitektuurselt kõige terviklikum. "KOKO töös on kogu kvartal ühtse ruumina kujundatud. Üks hästi oluline faktor oli see, et praegu toimiv turg saab edasi töötada ka ehitusperioodil."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele