Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ehitaja ja tellija said Balticconnectori eest koos auhinna
Rakveres toimunud Energiamessil sai konsortsium AS EG Ehitus, AS Scanweld, UAB Alvora ja AS Elering Eesti-Soome gaasiühenduse Balticconnector ehituse eest Aasta Energiateo auhinna.
Vasakul AS Eleringi gaasivõrgu talituse juhataja Vambola Randmaa ja paremal EG Ehituse juhatuse liige Ahto Aruväli.
Foto: Eesti Messid
Auhinna vastu võtnud EG Ehituse juhatuse liige Ahto Aruväli tänas tunnustuse eest ning lisas, et ehitusvaldkonnas on tegu esmakordse juhusega, kus ehitaja ja tellija saavad ühise teo eest auhinna.
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.