• 04.09.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tellijaga tülli pööranud ehitaja lõpetas aasta korraliku kahjumiga

Eesti suurimaid vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitajaid Wesico Projekt teenis 2018. aastal 9,45 miljoni eurose käibe juures 2,37 miljonit eurot tegevuskahjumit. Ettevõttel on pooleli kohtuasi Imavere rapsitehase ehituselt ühelt poolt väidetavalt tehtud töö eest tasu saamiseks ning teiselt poolt enammakstud summade tagasinõudmiseks ja leppetrahvi maksmiseks.
Wesico Projekti juht Antti Mölter.
  • Wesico Projekti juht Antti Mölter.
  • Foto: Veiko Tõkman
Mullusega võrreldes kahanes ettevõtte müügitulu 13,92%. Tegevuskasumi rentaablus oli -25,04%, kahanedes aastaga 25,98 protsenti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele