Ehitus- ja kinnisvarakonverentse korraldab Sandra Malvik

Foto: Andras Kralla

Alates oktoobrist asus Äripäeva ehitus- ja kinnisvarakonverentside programmijuhina tööle Sandra Malvik.

Sandra Malvikul on eelnev töökogemus kinnisvara alal: ta on töötanud üle kahe aasta kinnisvarahindajana. Ta on EKHÜ liige ja omab kinnisvara nooremhindaja kutset, tase 5.

Kõrghariduse omandas ta Estonian Business Schoolis, ettevõtluse ja ärijuhtimise erialal. Varem on Sandra kinnisvara alase töö kõrvalt olnud kaasomanik sporditarvete e-poel, kuid praeguseks otsustanud pühenduda ainult konverentside korraldamisele. Sandra sõnul on tal huvi ürituste korraldamise vastu juba ammusest ajast.

Sandra arvates on just ehituse ja kinnisvara valdkondade konverentside korraldamine eriti põnev väljakutse. Need sektorid on teda alati huvitanud ja seega on ta aktuaalsete teemadega hästi kursis.

Sandrale meeldib end arendada ja uudistega kursis hoida ning viibida palju looduses. Uueks hobiks on ta leidnud ratsutamise, mis on tänaseks tavapärased spordiklubis käigud välja vahetanud. 

Sandra sõnul on ta täpne ja vastutustundlik inimene: uues ametis tuleb see kindlasti kasuks.

Äripäevas on Sandra hoole all Ehitusuudiste ja Kinnisvarauudiste ürituste sisu koostamine ja ürituste müük ning turundus.

Sandra on juba jõudnud kaasa lüüa tänavuse Taristuehituse konverentsi ja Eesti ehituskonverentsi korraldustiimis. Praegu tegeleb ta aktiivselt  järgmise aasta algul toimuvate Ehituse projektijuhtimise hommikuseminari ja Kinnisvarakonverentsi ettevalmistustega. 

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785