Bauschmidti eksomanikud jätkavad Riser Ehituse nime all

Karmo Pärnoja ja Harly Soppe.
Karmo Pärnoja ja Harly Soppe.

Läinud septembri lõpuni Bauschmidti omanikeringi kuulunud Harly Soppe, Innar Kõvask ja Karmo Pärnoja jätkavad tegevust Riser Ehituse nime all, millele ennustavad 10 miljoni euroni küündivat käivet.

Ehitusturul juba tuntud Riser Ehituse nimega firma asutamine näis Harly Soppe sõnul mõistlik, sest see on alltöövõtjatele ja partneritele tuttav.

“Ei olnud põhjust hakata uut välja mõtlema,” lausus ta Äripäevale. Soppe, Pärnoja ja Kõvask lõid Bau­schmidti endise omaniku Riser Ehituse 2011. aastal. Eelmise aasta jaanuaris sai ettevõte nimeks aga Riser Invest ning juba järgmisel kuul asutasid mehed selle kõrvale taas Riser Ehituse.

Punkti panid Soppe ja Pärnoja Bauschmidti juhatuses sügisel, Kõvask lahkus juhatusest läinud märtsi lõpus. Soppe töötas Bauschmidtis ka ehitusdirektorina, teised projektijuhtidena. 

„Pärnoja ja Kõvask on meie vanad kolleegid Nordeconist. Täiesti tublid poisid olid, ühel hetkel tahtsid teha midagi ise ja läksime sõbralikult laiali,” kommenteeris  juuli lõpus Nordeconi juhi ametist lahkuv Jaano Vink.

Peatöövõtule keskenduval Riser Ehitusel on hetkel pooleli neli tööd.

Loe täispikkuses artiklit Äripäevast.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed