Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Taristuettevõtjate TOPis tõid edu järjepidevus ja mahukasv
„Järjepidevus,” kõlab edetabelis kõrgele neljandale kohale kerkinud, peamiselt raudtee-ehituse ja -hooldusega tegeleva Polarwerk juhatuse liikme ja ühe omaniku Margo Jägeri vastus küsimuselele, mis aitas möödunud aastal firmal edukas olla.
2012. aastal kasvatas KMG Inseneriehituse käivet võrreldes aasta varasemaga ligi 7 korda, 16,6 miljoni euroni ja tuli edetabelis viiendaks. Siis tuli langus, kuid nüüd on nad taas käivet kasvatanud ja infraehituse TOPi liidrid.
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.