Kuuemiljoniline elamurajooni arendus saab nurgakivi

Sel nädalal saab Pärnumaal, Paikuse vallas, Silla külasse rajatav Jõemänniku elamurajoonile nurgakivi. Uues arenduses pööratakse erilist tähelepanu eramajade kvaliteedile ning loodussõbralikkusele.

Uutesse elamutesse on rajatud vee-, kanalisatsiooni- ja elektriühendused ning need on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega nagu õhk-vesi küttesüsteemid ja soojustagastusega ventilatsioonisüsteemid. Samas paiknevad need keset rohelust, otse Reiu jõe kaldal ja vajavad toimimiseks vaid osaliselt põhivõrgus toodetavat elektrienergiat.

Rajatavad ühekordsed elamud on 122 ruutmeetri suurused ja nende juurde kuuluvad 1400-2000 ruutmeetrised krundid. Majade hind jääb vahemikku 109000-123000 eurot.

Jõemänniku elamurajooni arendajaks on P-Trucks OÜ ja müüjaks LVM Kinnisvara, ehitajaks Ardis Ehitus. Jõemänniku elamurajooni elamud on projekteerinud Pind OÜ.

Arenduse eramajade müügiga tegeleb LVM Kinnisvara, mis pakub koduvahetus võimalust, kus korteriomanikud saavad oma vana kodu uue elamu vastu vahetada.

Arenduspiirkonda rajatava maja tüüpprojekt
Arenduspiirkonda rajatava maja tüüpprojekt

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed