Sügishooaeg on kokkuvõtete tegemise aeg ning Äripäev alustab edukate ettevõtjate edetabelite avaldamistega. Ehitussektoris teeb avalöögi ehitusmaterjalide tootjate valdkond.
Eestis tegutsevate ehitusmaterjalide TOP ilmub järgmise nädala teisipäeval 22. septembril. TOP-is on välja toodud 94 ettevõtte tulemused.
Eesti ehitusmaterjalide tootjate edetabelit on koostatud juba aastast 1999. Selle aasta TOP on järjekorras juba kuueteistkümnes.
Mullu olid ehitusmaterjalide tootjate sektoris kõige edukamateks ettevõtjateks Betoneks, Vindor ja Eesti Höövelliist. Juba järgmine nädal saab teada, kas need ettevõtted on suutnud oma positsioone säilitada või on saanud uued konkurendid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Märksõnad stabiilseks arenguks on eksport, efektiivsuse tõstmine, pidev valmisolek toote ümberdefineerimiseks. Eesti Höövelliist suudab käia neil kõigil radadel.
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.