Brave Capital sõlmis korteriarenduseks ehituslepingu

Mardi 9 arendus sai ehituslepingu
Mardi 9 arendus sai ehituslepingu

Brave Capitali poolt juhitav 3N Residential OÜ sõlmis Ramm Ehitusega ehituslepingu kesklinnas Mardi tänav 9 asuvale kinnistule 46 eluruumiga ja 5 äripinnaga hoone rajamiseks.

Brave Capitali juhatuse liikme Veljo Kuuse sõnul on tänasest 2016. aasta teises pooles valmiva Mardi 9 korterelamu eelmüük alanud.  “Seitsme korruselisse hoonesse ehitatakse kokku 46 korterit suurusvahemikus 33.9 m2 – 97.7 m2 koos 57 parkimiskohaga, lisaks viis ca 100m2 suurust äripinda ning maaalune parkla.”

Kuuse sõnul erineb arendus konkurentidega võrreldes kindlasti juba arhitektuuriliselt. Arendus   on Põhjamaade investorite tähelepaneliku järelvalve all ehitatav korterelamu, kus on arvestatud tänapäevaste nõudmistega. Sinna kuuluvad: lastekärude ja jalgrataste eraldi valvega parklad, garaažist pääs otse liftiga erinevatele korrustele ning ruumikad terrassid.

Mardi 9 korterelamu projekteeris KUU arhitektid.

Brave Capital on Eesti- ja väliskapitalil põhinev investeerimisfirma, mis tegeleb erinevate varade ja osaluste soetamise ning projektide finantseerimisega üle Euroopa ning USA-s. Brave Capitali investeerimisportfelli suurus on üle 100 miljoni euro.

Galerii

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed