13 aprill 2015

1Partner ehitab Kalamajja neli uut kortermaja

Foto: 1Partner

1Partner Ehitus teatas, et ehitab Kalamajja Ristiku ja Vabriku tänavale neli uut kortermaja. 1Partner Ehituse juhi Üllar Hinno sõnul on Kalamaja praegu kõige kuumem piirkond Tallinnas.

“Kalamaja eripärana on sealsed arendajad pigem väiksemad ettevõtted, kes toimetavad ühe või paari projekti kaupa. Projektid on nägusad ja sobivad keskkonda. Ostjate enda surve on lõpetanud kolemajade ehitamise, sest asukohta mittesobiv hoone ei lähe lihtsalt kaubaks", ütles Hinno.

“Teine Kalamaja eripära on suured korterid. Kui mujal Tallinnas broneeritakse kõigepealt väiksemad pinnad, siis Kalamajas lähevad esimesena kõige suuremad korterid. Seetõttu ehitamegi näiteks Vabriku tänavale ainult suured, üle 80-ruutmeetrised peredele mõeldud korterid,” lisas Hinno.

Uued Kalamajja kerkivad elumajad asuvad aadressil Ristiku 33a ja 24 ning Vabriku 3. Hoonete suurused on 468, 400, 415 ja 727 ruutmeetrit. Hooned valmivad 2015. aasta teises pooles.

Ehitatavad kortermajad

Ristiku 33a tellija Ristiku Kodu OÜ, projekteerija AA Arhitektid OÜ, arhitekt Margus Veskimeister, omanikujärelevalve Ehituskorralduse OÜ. Broneeritud on 6 korterist 3.

Ristiku 24 (kaks maja ühise parkimisekorrusega )- tellija Ristiku 24 OÜ, projekteerija Kauss Arhitektuur OÜ, arhitektid Urmo Mets, Kaur Talpsep, Eva Nõmm, omanikujärelevalve Top Consult OÜ. Broneeritud on 18 korterist 5.

Vabriku 3, Tellija Vabriku Kodu OÜ, projekteerija Structure Engineering OU, arhitekt Viktor Sursoho, omanikujärelevalve Ehituskorralduse OÜ. Broneeritud on 8 korterist 4.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785