VIDEO: Nordeconi juhtimisel paigaldati uus raudteeviadukt 48 tunniga  

19.-20. juulini andis Eesti Raudtee loa katkestada 48 tunniks raudteeliiklus Tallinn-Keila liinil.  Selles ajavahemikus tuli Nordecon ASi Juuliku-Tabasalu ühendusteed ehitaval meeskonnal panna paika  täiesti uus Topi ristmiku raudteeviadukt.

Ettevõtte sõnul liigutati Baltimaades esmakordselt kasutatud uudse tehnoloogia abil eelnevalt betoneeritud 325-tonnine sildeehitis oma projektijärgsele asukohale.

Teostati üle 10 000 m³ mullatöid ning viaduktile paigaldati uus raudtee pealisehitus. Kahe ööpäeva jooksul oli viadukti ehitusega ametis üle 70 ehitusspetsialisti.

Nordecon ASi insenerehituse direktor Reedik Raudla märkis, et selline saavutus on võimalik vaid platsimeeskonna hea projektijuhtimise ja kõigi osapoolte eduka koostöö tulemusel.

„Liikluse, eriti veel raudteeliikluse katkestamisel on määrava tähtsusega aeg  ja seetõttu on eriti oluline tegevuste planeerimine ning täpne juhtimine. Meil õnnestus jälle kord tõestada, et väga hea meeskonnatöö puhul  on võimalik täita ülesandeid, mis esmapilgul tunduvad võimatud,” lisas Reedik Raudla.

http://www.powerhouse.ee/g/Nordecon/Video.mp4

Osale arutelus

  • Ehitusuudised.ee toimetus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed