Sõõrumaa plaanib Tondile spordikeskust

Tallinna linnavalitsus algatas Tondi kasarmute alale tenniseväljakutega spordikeskuse rajada võimaldava detailplaneeringu. Detailplaneeringu algatamist taotles OÜ Tondi Tennisekeskus, milles suurosalus kuulub Urmas Sõõrumaale.

Marsi tn 2a, 6, 8, Sõjakooli tn 3, 10 kinnistute detailplaneeringu eesmärk on muuta 5,09 ha suurusel planeeritaval maa-alal olevate kinnistute piire ning määrata ehitusõigus olemasolevate spordihoonete rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks ning tenniseväljakute ja pargiala rajamiseks.

Detailplaneeringu algatamist taotles OÜ Tondi Tennisekeskus. Planeeritav ala asub Kristiine linnaosas A. H. Tammsaare ja Tondi tänava ning Marsi tänava vahelises kvartalis. Planeeritava ala kontaktvöönd on polüfunktsionaalne, hõlmates äri-, tootmis-, elamu- ja sotsiaalmaa sihtotstarbega krunte, hoonete korruselisus on varieeruv ning kindel arhitektuurne stiil puudub.

Detailplaneeringu algatamisettepanek on kooskõlas Tallinna üldplaneeringuga ning kavandatu on kooskõlas koostatava Kristiine linnaosa üldplaneeringu ja linna üldiste arengusuundadega.

Detailplaneeringu taotluse juurde on lahendusettepaneku ja illustreeriva materjali koostanud K Projekt AS. Kristiine linnaosa valitsus korraldab peale algatamist detailplaneeringu lähteseisukohtade ja eskiislahenduse väljapaneku ning avaliku arutelu.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed