Hange: RKAS otsib ERMi peahoonele soojus- ja jahutusenergiaga varustajat

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja riigihanke Eesti Rahva Muuseumi (ERM) uue peahoone soojus- ja jahutusenergiaga varustamiseks, millele oodatakse pakkumusi kuni 25. aprillini.

"Avatud riigihankega soojus- ja jahutusenergia ostmiseks soovitakse tagada kõigi turuosaliste võrdne kohtlemine ning maksumaksja raha säästlik kasutamine nii ehitamisel kui ka tulevikus väiksemate energiakulude kaudu," teatab RKAS.

RKASe hinnangul on ERMi uue peahoone arvutuslik soojusenergia tarve 2300 MWh aastas ja jahutusenergia tarve 1300 MWh aastas.

Pakkumuse hindamise kriteeriumiks on kehtestatud kõigile pakkujatele hanke väljakuulutamise hetkel fikseeritud ja Tartu piirkonna turusituatsiooni arvestava soojus- ja jahutusenergia ühiku maksumuse juures liitumistasu suurus.

RKAS peab oluliseks, et tehtav investeering oleks majanduslikult mõistlik ja igapäevased kulud energiale pikas ajaperspektiivis madalad.

Hankelepingu pikkus on 15 aastat, võimalusega jätkata samadel tingimustel veel 10 aastat.

Riigihange „ERM uue hoone soojus- ja jahutusenergia ost” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 150304. Pakkumiste esitamise aeg on 25. aprill 2014 kell 11.00.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed