Raud: TREV-2 Ehituse ost on win-win tehing

Taristuehituse kontserni TREV-2 Grupi otsus müüa maha üldehitusega tegelev tütarettevõte TREV-2 Ehitus oli ostja sõnul kasulik tehing mõlemale osapoolele.

Ettevõtte välja ostnud TREV-2 Ehituse juhatuse esimehe Priit Raua sõnul oli tehing pikalt ette teada ning kaalutletud otsus. Ostu rahastamiseks kaasas ettevõte ka ühe finantsinvestori, kelle isikut ega müügitehingu summat Raud esialgu avalikustada ei soovi.

"Ma arvan, et see otsus on edaspidi mõlemale osapoolele kasulik, tegemist on ikkagi klassikalise win-win-olukorraga," kommenteeris ta.

TREV-2 kontserni pressiteate järgi näeb grupi kevadel kinnitatud tegevusstrateegia ette keskendumist nendele tegevusaladele, milles TREV-2 kontsernil on Eesti konkurentsitihedal turul suurim potentsiaal ja nendeks on insenertehnilised rajatised.

TREV-2 Ehitus renoveeris tänavu Jõgeva ja Haapsalu riigigümnaasiumid ning hetkel on Raua sõnul käsil Tallinna loomaaia keskkonnahariduse maja ja Lasnamäe mehaanikakooli restaureerimise projektid.

13 töötajaga ehitusfirma mullune käive oli üheksa miljonit eurot ning samal kursil loodetakse Raua sõnul ka jätkata, püüdes ehitusturu tihedas konkurentsis parimat kvaliteeti pakkuda.

Äripäeva Ehitusfirmade TOPi kohaselt on TREV-2 Ehitus siinse suurema 50 ehitusfirma hulgas. TREV-2 Grupp saavutas viimases, 2012. aasta näitajate põhjal koostatud edetabelis 25.-26. koha.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed