• 24.09.13, 10:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Galerii: Nukuteatri juurdeehituse võidu- ja konkursitööd

Nukuteatri juurdeehituse hoone suuruseks on kavandatud ligi 1/3 olemasolevate hoonete kogumahust. Uus teatrisaal peaks mahutama soovituslikult 500 istekohta. 
  
I koht - Nagu Teile Meeldib
16 fotot
  • I koht - Nagu Teile Meeldib
Autor: Ehitusuudised.ee toimetus

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 24.09.13, 10:37
Nukuteatris lõppes juurdeehituse arhitektuurikonkurss
Esikoha vääriliseks tunnistatud töö „Nagu teile meeldib“ autorid on firma OÜ Karisma Arhitektid esindajad Risto Parve, Kai Süda, Diana Taalfeld ja Kristo Kaskpeit.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele